Lars-Jørgen Salvesen adlı futbolcunun menajerliğini Aneke/Players Management Group üstlenmektedir. Oyuncu Derby County formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €500k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Vigør Vigør
13/14
IK Start II IK Start II
14/15
IK Start IK Start
18/19
Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa
18/19
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
19/20
Strømsgodset Strømsgodset
22/23
Bodø/Glimt Bodø/Glimt
22/23
Viking FK Viking FK
24/25
Derby Derby

Reyting

--

SAN

Lars-Jørgen Salvesen futbolcu profil fotoğrafı

Lars-Jørgen Salvesen

Norveç • Santrafor visibility24,6B
Boy: 1,86
Ayak: Sol
euro €500k
support_agent Temsilci: Aneke/Players Management Group

Pozisyon

Forvet

Yaş

30

Boy

1,86

Ayak

Sol

info Lars-Jørgen Salvesen hakkında

Lars-Jørgen Salvesen, 30 yaşında, Norveç uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Lars-Jørgen Salvesen, 2025 yılından bu yana Derby County forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €500k. Lars-Jørgen Salvesen adlı futbolcunun menajerliğini Aneke/Players Management Group üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Viking FK kulübünden Derby kulübüne €1.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 8 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,86 m, tercih ettiği ayak sol.

Lars-Jørgen Salvesen menajeri kim?

expand_more

Lars-Jørgen Salvesen adlı futbolcunun menajerliğini Aneke/Players Management Group üstlenmektedir.

Lars-Jørgen Salvesen hangi takımda oynuyor?

expand_more

Lars-Jørgen Salvesen, şu anda Derby County takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Lars-Jørgen Salvesen piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Lars-Jørgen Salvesen yaklaşık piyasa değeri €500k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Lars-Jørgen Salvesen nereli?

expand_more

Lars-Jørgen Salvesen, Norveç uyrukludur.

Lars-Jørgen Salvesen kaç yaşında?

expand_more

Lars-Jørgen Salvesen 30 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€500k

Model Tahmini

€349k

€279k – €419k

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.76

Asist

0 / xA 0.01

Şut

10 / isabetli 5

Pas isabeti

61.0

Gol
%30
Asist
%0
Reyting
%16

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %30
xG 0.76 %21
xGOT 0.86 %30
xG (penaltısız) 0.76 %21
Şut 10 %45
İsabetli şut 5 %55
Kafa şutu 5 %70

Pas

Asist 0 %0
xA 0.01 %4
İsabetli pas 25 %21
Pas isabeti % 61.0 %21
İsabetli uzun top 1 %32
Uzun top isabeti % 100.0 %100
Hat kıran pas 1 %46
Yaratılan fırsat 1 %13

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %46
Çalım başarısı % 66.7 %88
Kazanılan ikili mücadele 10 %20
İkili mücadele % 24.4 %11
Kazanılan hava topu 7 %39
Hava topu % 26.9 %29
Top dokunuşu 70 %20
Ceza sahasında dokunuş 10 %20
Top kaybı 1 %82

Savunma

Savunma aksiyonu 6 %32
Top çalma 1 %13
Pas arası 1 %41
Şut bloğu 2 %91
Yapılan faul 8 %34
Top kazanma 4 %13
Geçilme 2 %20
Uzaklaştırma 2 %23
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %55
Sahadayken rakip xG 5.03 %57

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Derby County Güncel
    01.2025 – devam

    49 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.22
    Championship 8 1 0 6.27
    EFL Cup 1 0 0 5.83
    2025/2026 6.32
    Championship 31 3 2 6.34
    FA Cup 1 0 0 5.82
    2024/2025 6.29
    Championship 8 1 0 6.29
  2. Viking
    03.2023 – 01.2025

    62 maç · 26 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024 7.21
    Eliteserien 27 12 3 7.07
    Cup 2 2 0 9.10
    2023 6.96
    Eliteserien 29 10 0 6.96
    Cup 2 0 0 –
    2022/2023 7.50
    Cup 2 2 0 7.50
  3. Bodø/Glimt
    08.2022 – 03.2023

    24 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022 6.84
    Eliteserien 13 2 0 6.84
    Europa League 6 0 0 6.37
    Champions League 4 1 0 –
    Conference League 1 0 0 –
  4. Strømsgodset
    08.2019 – 08.2022

    61 maç · 24 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022 6.84
    Eliteserien 15 5 3 6.84
    2021/2022 7.10
    Cup 3 2 0 7.10
    2020 6.73
    Eliteserien 30 10 7 6.73
    2019 6.49
    Eliteserien 13 7 0 6.49
  5. Sarpsborg 08
    01.2019 – 08.2019

    14 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019 6.49
    Eliteserien 13 2 1 6.49
    Cup 1 0 0 –
  6. Ull/Kisa
    08.2018 – 01.2019

    12 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018
    1. Divisjon 12 8 0 –
  7. Start
    08.2014 – 08.2018

    58 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018 5.58
    Eliteserien 4 0 0 5.58
    Cup 1 0 0 –
    2017
    1. Divisjon 1 0 0 –
    2016
    Eliteserien 26 4 2 –
    Cup 1 1 0 –
    2015
    Eliteserien 22 2 0 –
    2014
    Eliteserien 3 1 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.