Manuel De Luca adlı futbolcunun menajerliğini Starplayergorup üstlenmektedir. Oyuncu US Cremonese formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.30m seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Alessandria Alessandria
18/19
FC Turin FC Turin
19/20
Virtus Entella Virtus Entella
19/20
FC Turin FC Turin
20/21
Chievo Verona Chievo Verona
21/22
Sampdoria Sampdoria
21/22
AC Perugia AC Perugia
21/22
Sampdoria Sampdoria
24/25
Cremonese Cremonese
25/26
Modena FC Modena FC

Reyting

66

SAN

Manuel De Luca futbolcu profil fotoğrafı

Manuel De Luca

İtalya • Santrafor visibility61,8B Wikidata Q51093880

HÜC

65

TEK

48

TAK

49

DEF

31

YRT

47

YAŞ

28

Boy: 1,92
Ayak: Çift
euro €1.30m
support_agent Temsilci: Starplayergorup

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

28

Boy

1,92

Ayak

Çift

info Manuel De Luca hakkında

Manuel De Luca, 28 yaşında, İtalya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Manuel De Luca, 2024 yılından bu yana US Cremonese forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.30m. Manuel De Luca adlı futbolcunun menajerliğini Starplayergorup üstlenmektedir. Kariyerinde 18 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Sampdoria kulübünden Cremonese kulübüne €1.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie B sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,92 m, tercih ettiği ayak çift.

Manuel De Luca menajeri kim?

expand_more

Manuel De Luca adlı futbolcunun menajerliğini Starplayergorup üstlenmektedir.

Manuel De Luca hangi takımda oynuyor?

expand_more

Manuel De Luca, şu anda US Cremonese takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Manuel De Luca piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Manuel De Luca yaklaşık piyasa değeri €1.30m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Manuel De Luca nereli?

expand_more

Manuel De Luca, İtalya uyrukludur.

Manuel De Luca kaç yaşında?

expand_more

Manuel De Luca 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
21 Mar 2026
Mantova (E)
Serie B
2 - 1 (G) 6.8
13 Mar 2026
Spezia (E)
Serie B
3 - 0 (G) 8.8
7 Mar 2026
Cesena (E)
Serie B
0 - 0 (B) 6.5
3 Mar 2026
Virtus Entella (D)
Serie B
2 - 1 (M) 6.4
28 Şub 2026
Padova (E)
Serie B
1 - 2 (M) 6.2

Piyasa Değeri ve Form

Serie B 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.30m

Model Tahmini

€1,1m

€877k – €1,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.12

Asist

0 / xA 0.06

Şut

3

Pas isabeti

74.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%0

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.12 %9
xG (penaltısız) 0.12 %9
Şut 3 %9
Kafa şutu 1 %22

Pas

Asist 0 %0
xA 0.06 %20
İsabetli pas 23 %17
Pas isabeti % 74.2 %44
Yaratılan fırsat 4 %56

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %26
Çalım başarısı % 50.0 %67
Kazanılan ikili mücadele 8 %20
İkili mücadele % 29.6 %15
Kazanılan hava topu 2 %17
Hava topu % 20.0 %17
Top dokunuşu 60 %20
Ceza sahasında dokunuş 7 %11
Top kaybı 6 %19
Kazanılan faul 3 %30

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %44
Top çalma 2 %37
Yapılan faul 3 %61
Top kazanma 3 %11
Son üçlükte top kazanma 2 %57
Geçilme 1 %33
Uzaklaştırma 2 %50
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %43
Sahadayken rakip xG 2.44 %69

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Cremonese Güncel
    07.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 5.96
    Serie B 4 0 0 5.97
    Coppa Italia 2 0 0 5.94
  2. Modena Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    21 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.59
    Serie B 21 3 3 6.59
  3. Cremonese
    07.2024 – 01.2026

    42 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.20
    Serie A 2 1 0 –
    Coppa Italia 1 0 0 6.20
    2024/2025 6.63
    Serie B 37 10 2 6.62
    Coppa Italia 2 1 0 6.96
  4. Sampdoria
    07.2022 – 07.2024

    38 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.70
    Serie B 33 10 5 6.74
    Coppa Italia 2 0 0 6.20
    2022/2023 6.13
    Serie A 2 0 0 5.73
    Coppa Italia 1 0 0 6.93
  5. Perugia Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    34 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.75
    Serie B 34 10 3 6.75
  6. Sampdoria Bonservissiz
    08.2021 – 08.2021

    0 maç · 0 gol

  7. Chievo Verona
    09.2020 – 08.2021

    33 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.46
    Serie B 32 6 1 6.46
    Coppa Italia 1 1 0 –
  8. Virtus Entella Kiralık
    07.2019 – 08.2020

    19 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.23
    Serie B 19 3 1 6.23
  9. Torino
    07.2019 – 07.2019

    0 maç · 0 gol

  10. Alessandria Kiralık
    07.2018 – 06.2019

    37 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Serie C 36 11 0 –
    Coppa Italia 1 0 0 –
  11. Renate Kiralık
    01.2018 – 06.2018

    14 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Serie C 14 3 0 –
  12. Torino
    09.2016 – 01.2018

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Coppa Italia 1 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.