Mario González adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Oyuncu FC Noah Erivan formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €700k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

22/23
Braga Braga
23/24
LAFC LAFC
23/24
Sporting Gijón Sporting Gijón
23/24
LAFC LAFC
24/25
Famalicão Famalicão
24/25
LAFC LAFC
24/25
Lech Poznan Lech Poznan
24/25
LAFC LAFC
25/26
Burgos CF Burgos CF
26/27
FC Noah FC Noah

Reyting

65

SAN

Mario González futbolcu profil fotoğrafı

Mario González

İspanya • Santrafor visibility36,2B Wikidata Q26255214

HÜC

57

TEK

46

TAK

48

DEF

33

YRT

39

YAŞ

30

Boy: 1,84
Ayak: Sağ
euro €700k
support_agent Temsilci: Gersh

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

30

Boy

1,84

Ayak

Sağ

info Mario González hakkında

Mario González, 30 yaşında, İspanya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Mario González, 2026 yılından bu yana FC Noah Erivan forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €700k. Mario González adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Kariyerinde 23 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Braga kulübünden LAFC kulübüne €2.34m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 LaLiga2 sezonunda 24 maçta 4 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,84 m, tercih ettiği ayak sağ.

Mario González menajeri kim?

expand_more

Mario González adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir.

Mario González hangi takımda oynuyor?

expand_more

Mario González, şu anda FC Noah Erivan takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Mario González piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Mario González yaklaşık piyasa değeri €700k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Mario González nereli?

expand_more

Mario González, İspanya uyrukludur.

Mario González kaç yaşında?

expand_more

Mario González 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
18 Eyl 2026
FC Van (E)
Fastex Premier League
2 - 0 (G) 6.1
12 Eyl 2026
Urartu (D)
Fastex Premier League
0 - 3 (G) 6.4
4 Eyl 2026
FC Gandzasar (E)
Fastex Premier League
3 - 2 (G) 6.7
30 Ağu 2026
FC Ararat (E)
Fastex Premier League
4 - 0 (G) 6.5
13 Ağu 2026
FC Sion (D)
UEFA Conference League, Qualification
2 - 1 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga2 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€700k

Model Tahmini

€448k

€359k – €538k

20232026

Sezon Formu

Gol

4 / xG 2.42

Asist

0 / xA 0.12

Şut

15 / isabetli 5

Pas isabeti

63.9

Gol
%44
Asist
%0
Reyting
%8

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 4 %44
xG 2.42 %28
xGOT 2.72 %37
Penaltı golü 1 %73
xG (penaltısız) 1.63 %24
Şut 15 %27
İsabetli şut 5 %27
Kafa şutu 8 %58

Pas

Asist 0 %0
xA 0.12 %19
İsabetli pas 62 %27
Pas isabeti % 63.9 %18
İsabetli uzun top 2 %28
Uzun top isabeti % 50.0 %39
Yaratılan fırsat 3 %20
İsabetli orta 2 %62
Orta isabeti % 66.7 %97

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %26
Çalım başarısı % 18.8 %13
Kazanılan ikili mücadele 32 %30
İkili mücadele % 34.8 %12
Kazanılan hava topu 23 %57
Hava topu % 41.1 %51
Top dokunuşu 201 %29
Ceza sahasında dokunuş 25 %26
Top kaybı 8 %64
Kazanılan faul 3 %12

Savunma

Savunma aksiyonu 13 %27
Top çalma 3 %12
Pas arası 1 %22
Şut bloğu 1 %33
Yapılan faul 5 %85
Top kazanma 13 %25
Son üçlükte top kazanma 2 %17
Geçilme 1 %81
Uzaklaştırma 8 %40
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 8 %72
Sahadayken rakip xG 9.31 %69

Disiplin

Sarı kart 2 %47
Kırmızı kart 1 %1

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. FC Noah Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027
    Premier Lig 5 0 0 –
    Conference League 2 0 1 –
  2. Burgos CF Bonservissiz
    08.2025 – 06.2026

    28 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.20
    La Liga 2 24 4 0 6.05
    Copa del Rey 4 1 0 7.12
  3. Los Angeles FC
    07.2025 – 08.2025

    0 maç · 0 gol

  4. Lech Poznań Kiralık
    02.2025 – 06.2025

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.42
    Ekstraklasa 6 1 0 6.42
  5. Famalicão Kiralık
    08.2024 – 02.2025

    18 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.31
    Liga Portugal 16 2 2 6.31
    Taca de Portugal 2 0 0 –
  6. Los Angeles FC
    07.2024 – 08.2024

    0 maç · 0 gol

  7. Sporting Gijón Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    20 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.39
    La Liga 2 20 2 1 6.39
  8. Los Angeles FC
    07.2023 – 01.2024

    12 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023 6.43
    MLS 11 1 1 6.41
    Leagues Cup 1 0 0 6.74
  9. Braga
    07.2023 – 07.2023

    0 maç · 0 gol

  10. OH Leuven Kiralık
    08.2022 – 06.2023

    24 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.98
    First Division A 22 13 1 6.98
    Cup 2 2 0 –
  11. Braga
    07.2022 – 08.2022

    0 maç · 0 gol

  12. Tenerife Kiralık
    01.2022 – 06.2022

    20 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.71
    La Liga 2 20 6 0 6.71
  13. Braga
    07.2021 – 01.2022

    25 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.64
    Liga Portugal 14 2 1 6.55
    Europa League 6 1 2 6.88
    Taca de Portugal 3 1 0 –
    League Cup 1 0 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
  14. Tondela Kiralık
    09.2020 – 06.2021

    28 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.94
    Liga Portugal 27 15 2 6.94
    Taca de Portugal 1 0 0 –
  15. Villarreal Bonservissiz
    09.2020 – 09.2020

    0 maç · 0 gol

  16. Clermont Foot Bonservissiz
    07.2019 – 06.2020

    21 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.52
    Ligue 2 18 3 1 6.52
    Coupe de la Ligue 2 1 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
  17. Villarreal B Altyapı
    07.2017 – 06.2019

    5 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Premier League International Cup 3 3 1 –
    2017/2018
    Premier League International Cup 2 0 0 –
  18. Villarreal
    07.2016 – 06.2018

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.00
    La Liga 2 0 0 5.93
    Europa League 1 0 0 6.15
    2016/2017 5.66
    La Liga 2 0 0 5.66
    Champions League 1 0 0 –
  19. Villarreal B
    10.2015 – 07.2019

    94 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Primera División RFEF 24 8 0 –
    2017/2018
    Primera División RFEF 28 4 0 –
    2016/2017
    Primera División RFEF 32 5 0 –
    2015/2016
    Primera División RFEF 10 0 0 –

Milli Takım

Spain U17 03.2013

2 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.