Thorgan Hazard adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Oyuncu RC Lens formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Zulte Zulte
13/14
Chelsea Chelsea
14/15
Gladbach Gladbach
14/15
Chelsea Chelsea
15/16
Gladbach Gladbach
19/20
Dortmund Dortmund
22/23
PSV PSV
22/23
Dortmund Dortmund
23/24
Anderlecht Anderlecht
26/27
Lens Lens

Reyting

67

ON

Thorgan Hazard futbolcu profil fotoğrafı

Thorgan Hazard

Belçika • On Numara visibility131,2B Wikidata Q714116

HÜC

71

TEK

69

TAK

45

DEF

31

YRT

69

YAŞ

33

Boy: 1,75
Ayak: Sağ
euro €2.00m
family_restroom Aile tarafından temsil ediliyor

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

33

Boy

1,75

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
29.03.1993
Doğum Yeri
La Louvière, Belçika
Uyruk
Belçika
Lig
Ligue 1
Forma No
9

info Thorgan Hazard hakkında

Thorgan Hazard, 33 yaşında, Belçika uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Thorgan Hazard, 2026 yılından bu yana RC Lens forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Thorgan Hazard adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Kariyerinde 15 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında Gladbach kulübünden Dortmund kulübüne €25.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 7 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sağ.

Thorgan Hazard menajeri kim?

expand_more

Thorgan Hazard adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir.

Thorgan Hazard hangi takımda oynuyor?

expand_more

Thorgan Hazard, şu anda RC Lens takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Thorgan Hazard piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Thorgan Hazard yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Thorgan Hazard nereli?

expand_more

Thorgan Hazard, Belçika uyrukludur.

Thorgan Hazard kaç yaşında?

expand_more

Thorgan Hazard 33 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
4 Kas 2026
Como (E)
UEFA Champions League
1 - 9 (M) 7.4
30 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.7
24 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 7.9
21 Eki 2026
Club Brugge KV (D)
UEFA Champions League
3 - 0 (M) 6.9
17 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,5m

€1,2m – €1,8m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.75

Asist

1 / xA 0.45

Şut

7 / isabetli 3

Pas isabeti

78.6

Gol
%14
Asist
%58
Reyting
%42

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %14
xG 1.75 %33
xGOT 1.27 %31
xG (penaltısız) 1.75 %42
Şut 7 %19
İsabetli şut 3 %25
Kafa şutu 1 %17

Pas

Asist 1 %58
xA 0.45 %61
İsabetli pas 77 %58
Pas isabeti % 78.6 %53
İsabetli uzun top 3 %56
Uzun top isabeti % 100.0 %100
Hat kıran pas 10 %67
Yaratılan fırsat 3 %25
İsabetli orta 1 %75
Orta isabeti % 20.0 %78

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %75
Çalım başarısı % 80.0 %92
Kazanılan ikili mücadele 15 %33
İkili mücadele % 62.5 %100
Kazanılan hava topu 2 %14
Hava topu % 50.0 %72
Top dokunuşu 145 %42
Ceza sahasında dokunuş 12 %17
Top kaybı 1 %83
Kazanılan faul 5 %47

Savunma

Savunma aksiyonu 5 %19
Top çalma 4 %56
Yapılan faul 5 %53
Top kazanma 8 %33
Uzaklaştırma 1 %8
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %58
Sahadayken rakip xG 3.46 %81

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

61,3 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 98. (149 oyuncu)

Son maç puanları

  • 77 Paris
  • 77 Monaco
  • 70 Le Mans
  • 63 Lorient
  • 50 Strasbourg
  • Şut 66,9 #62/132
  • Pas 60,3 #84/149
  • Orta 64,1 #50/116
  • On ball attacking 60,2 #103/146
  • Mücadele 66,3 #21/147
  • Bire bir savunma 66,1 #34/144
  • Pozisyon alma 62,4 #34/137
  • Top kontrolü 61,7 #56/150

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores off bench in 2-1 win

    Hazard scored one goal and assisted once from one shot and one chance created in Saturday's 2-1 victory over Paris FC.

  • Available after tactical omission

    Hazard is available for Tuesday's Champions League clash against Sporting CP after being left out of Friday's match against Lyon for tactical reasons, according to coach Yannick Cahuzac, per Lensois. "As for Thorgan Hazard, his absence on Friday was my decision."

  • Rejoins preparations for European clash

    Hazard took part in Lens' training session Monday ahead of Tuesday's Champions League fixture against Sporting CP after being omitted from Friday's squad against Lyon for tactical reasons, according to Lensois.

  • Left out by coach's decision

    Hazard has been left out of the squad for Friday's Ligue 1 clash against Lyon due to a coach's decision rather than an injury.

  • Not included in squad for Friday

    Hazard isn't in the squad for Friday's match against Lyon due to undisclosed reasons.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Lens Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    9 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.65
    Ligue 1 7 1 1 6.64
    Champions League 2 0 0 6.72
  2. Anderlecht
    09.2023 – 06.2026

    98 maç · 21 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.37
    First Division A 36 13 7 7.37
    Belgian Cup 5 2 2 7.41
    Conference League 3 0 1 –
    Europa League 2 0 0 –
    2024/2025 6.89
    First Division A 20 2 3 6.97
    Belgian Cup 4 0 0 –
    Europa League 4 0 1 6.52
    2023/2024 7.48
    First Division A 22 4 4 7.48
    Belgian Cup 2 0 0 –
  3. Borussia Dortmund
    07.2023 – 09.2023

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Bundesliga 1 0 0 –
  4. PSV Eindhoven Kiralık
    01.2023 – 06.2023

    13 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.70
    Eredivisie 9 1 0 6.76
    KNVB Cup 3 1 1 –
    Europa League 1 0 0 6.24
  5. Borussia Dortmund
    07.2019 – 01.2023

    122 maç · 18 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.65
    Bundesliga 14 0 0 6.69
    Champions League 5 1 0 6.74
    DFB Pokal 2 0 0 6.20
    2021/2022 6.94
    Bundesliga 23 4 1 6.97
    DFB Pokal 3 2 0 7.30
    Champions League 3 0 0 6.56
    Europa League 1 0 0 6.49
    2020/2021 6.82
    Bundesliga 16 1 3 6.71
    Champions League 7 1 1 7.07
    DFB Pokal 5 2 1 6.83
    2019/2020 6.99
    Bundesliga 33 7 13 7.14
    Champions League 7 0 0 6.32
    DFB Pokal 3 0 1 –
  6. Borussia Mönchengladbach
    07.2015 – 06.2019

    141 maç · 41 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 7.39
    Bundesliga 33 10 10 7.39
    DFB Pokal 2 3 1 –
    2017/2018 7.14
    Bundesliga 34 10 5 7.14
    DFB Pokal 3 1 1 –
    2016/2017 6.87
    Bundesliga 23 6 4 6.97
    Champions League 6 4 3 6.65
    DFB Pokal 2 1 0 –
    Europa League 2 0 0 6.53
    2015/2016
    Bundesliga 29 4 3 –
    Champions League 4 0 0 –
    DFB Pokal 3 2 1 –
  7. Borussia Mönchengladbach Kiralık
    07.2014 – 06.2015

    41 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Bundesliga 28 1 7 –
    Europa League 9 3 2 –
    DFB Pokal 4 1 0 –
  8. Zulte Waregem Kiralık
    07.2013 – 06.2014

    53 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    First Division A 39 14 15 –
    Europa League 8 2 2 –
    Belgian Cup 4 1 0 –
    Champions League 2 0 0 –
  9. Chelsea
    07.2013 – 07.2013

    0 maç · 0 gol

  10. Zulte Waregem Kiralık
    08.2012 – 06.2013

    37 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    First Division A 34 5 7 –
    Belgian Cup 3 0 0 –
  11. Chelsea U19 Altyapı
    07.2012 – 08.2012

    0 maç · 0 gol

  12. Chelsea
    07.2012 – 07.2012

    0 maç · 0 gol

  13. Lens
    05.2011 – 07.2012

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    Ligue 2 14 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  14. Lens B
    07.2010 – 07.2012

    34 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    National 2 13 4 0 –
    2010/2011
    National 2 21 2 0 –

Milli Takım

Belgium 01.2013

47 maç · 9 gol

Belgium U21 01.2012

7 maç · 1 gol

Belgium U19 10.2010

13 maç · 5 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.