Toma Bašić adlı futbolcunun menajerliğini Soccer11 üstlenmektedir. Oyuncu Venezia FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

11/12
NK Zagreb U17 NK Zagreb U17
13/14
-
14/15
Hajduk U19 Hajduk U19
14/15
NK Rudes NK Rudes
14/15
Hajduk Split Hajduk Split
18/19
G. Bordeaux G. Bordeaux
21/22
Lazio Lazio
23/24
Salernitana Salernitana
23/24
Lazio Lazio
26/27
Venezia Venezia

Reyting

69

MER

Toma Bašić futbolcu profil fotoğrafı

Toma Bašić

Hırvatistan • Merkez Orta Saha visibility136,7B Wikidata Q21063639

HÜC

60

TEK

65

TAK

52

DEF

46

YRT

63

YAŞ

29

Boy: 1,90
Ayak: Sol
euro €3.00m
support_agent Temsilci: Soccer11

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

29

Boy

1,90

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
25.11.1996
Doğum Yeri
Zagreb, Hırvatistan
Uyruk
Hırvatistan
Lig
Serie A
Forma No
26

info Toma Bašić hakkında

Toma Bašić, 29 yaşında, Hırvatistan uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Toma Bašić, 2026 yılından bu yana Venezia FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.00m. Toma Bašić adlı futbolcunun menajerliğini Soccer11 üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında G. Bordeaux kulübünden Lazio kulübüne €7.10m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie A sezonunda 8 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,90 m, tercih ettiği ayak sol.

Toma Bašić menajeri kim?

expand_more

Toma Bašić adlı futbolcunun menajerliğini Soccer11 üstlenmektedir.

Toma Bašić hangi takımda oynuyor?

expand_more

Toma Bašić, şu anda Venezia FC takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Toma Bašić piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Toma Bašić yaklaşık piyasa değeri €3.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Toma Bašić nereli?

expand_more

Toma Bašić, Hırvatistan uyrukludur.

Toma Bašić kaç yaşında?

expand_more

Toma Bašić 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
6 Kas 2026
Udinese (E)
Serie A
2 - 1 (G) 7.5
1 Kas 2026
Como (D)
Serie A
1 - 0 (M) 7.3
28 Eki 2026
Inter (E)
Serie A
0 - 2 (M) 6.6
25 Eki 2026
Genoa (D)
Serie A
1 - 0 (M) 6.5
17 Eki 2026
SSC Napoli (E)
Serie A
1 - 0 (G) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

Serie A 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.00m

Model Tahmini

€2,1m

€1,6m – €2,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.56

Asist

0 / xA 0.76

Şut

7 / isabetli 3

Pas isabeti

82.4

Gol
%61
Asist
%0
Reyting
%49

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %61
xG 0.56 %63
xGOT 0.65 %66
xG (penaltısız) 0.56 %66
Şut 7 %61
İsabetli şut 3 %67

Pas

Asist 0 %0
xA 0.76 %73
İsabetli pas 201 %50
Pas isabeti % 82.4 %24
İsabetli uzun top 13 %68
Uzun top isabeti % 59.1 %64
Hat kıran pas 43 %58
Yaratılan fırsat 9 %77
Yaratılan büyük fırsat 1 %53
İsabetli orta 5 %77
Orta isabeti % 22.7 %55

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %42
Çalım başarısı % 75.0 %86
Kazanılan ikili mücadele 21 %50
İkili mücadele % 60.0 %85
Kazanılan hava topu 3 %47
Hava topu % 33.3 %30
Top dokunuşu 328 %51
Ceza sahasında dokunuş 3 %24
Top kaybı 3 %53
Kazanılan faul 6 %60

Savunma

Savunma aksiyonu 19 %45
Top çalma 9 %54
Pas arası 1 %6
Şut bloğu 2 %61
Yapılan faul 1 %88
Top kazanma 13 %21
Son üçlükte top kazanma 3 %52
Geçilme 3 %48
Uzaklaştırma 7 %55
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %33
Sahadayken rakip xG 9.85 %34

Disiplin

Sarı kart 1 %22
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Serie A 2026/2027.

71,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 41. (122 oyuncu)

Son maç puanları

  • 84 Como
  • 61 Inter
  • 51 Genoa
  • 57 Napoli
  • 84 Atalanta
  • Şut 72,3 #15/104
  • Pas 78,7 #23/122
  • Orta 61,0 #61/100
  • On ball attacking 62,4 #72/116
  • Mücadele 59,1 #90/119
  • Bire bir savunma 76,5 #8/114
  • Pozisyon alma 55,0 #117/118
  • Top kontrolü 65,2 #54/121

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores in Udinese clash

    Basic scored one goal to go with two shots (one on target), one drawn foul and one cross (zero accurate) in Friday's 2-1 win over Udinese.

  • Swings in six cross against Atalanta

    Basic (foot) created three scoring chances and had six crosses (two accurate), two corners and two shots (one on target) in Monday's 3-1 loss to Atalanta.

  • Starting Monday

    Basic (foot) made the XI to face Atalanta on Monday.

  • On track for Atalanta contest

    Basic (foot) has been spotted in training throughout the week and should be called up for Monday, La Gazzetta dello Sport relayed.

  • Not returning versus Lazio

    Basic (foot) "won't be available Saturday but is close to recuperating," coach Giovanni Stroppa announced.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Venezia Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    8 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.76
    Serie A 8 1 0 6.76
  2. Lazio
    07.2024 – 06.2026

    26 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.87
    Serie A 23 2 3 6.90
    Coppa Italia 3 0 0 6.64
  3. Salernitana Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.83
    Serie A 15 0 0 6.83
  4. Lazio
    08.2021 – 01.2024

    70 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Coppa Italia 1 0 0 –
    2022/2023 6.48
    Serie A 25 1 0 6.45
    Europa League 4 0 0 6.52
    Conference League 2 0 0 6.98
    Coppa Italia 1 0 0 6.32
    2021/2022 6.55
    Serie A 29 0 2 6.50
    Europa League 7 1 0 6.85
    Coppa Italia 1 0 0 5.90
  5. Bordeaux
    08.2018 – 08.2021

    82 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.79
    Ligue 1 3 0 1 6.79
    2020/2021 6.73
    Ligue 1 34 4 1 6.73
    2019/2020 7.10
    Ligue 1 15 1 3 7.10
    Coupe de France 2 1 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2018/2019 6.43
    Ligue 1 23 2 0 6.43
    Coupe de la Ligue 3 1 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
  6. Hajduk Split
    07.2015 – 08.2018

    75 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Europa League 2 0 0 –
    HNL 1 0 0 –
    2017/2018
    HNL 27 3 0 –
    Croatian Cup 3 1 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2016/2017
    HNL 28 5 0 –
    Europa League 5 0 0 –
    Croatian Cup 3 1 0 –
    2015/2016
    HNL 4 1 0 –
    Croatian Cup 1 0 0 –
  7. Rudeš
    08.2014 – 06.2015

    25 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    First NL 25 2 0 –

Milli Takım

Croatia 11.2020

2 maç · 0 gol

Croatia U21 08.2017

4 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.