Víctor García adlı futbolcunun menajerliğini DV7 Management üstlenmektedir. Oyuncu Levante UD formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Depor Fabril Depor Fabril
19/20
Valladolid B Valladolid B
20/21
Valladolid Valladolid
20/21
CE Sabadell CE Sabadell
20/21
Valladolid Valladolid
21/22
Dep. La Coruña Dep. La Coruña
21/22
Valladolid Valladolid
22/23
AD Alcorcón AD Alcorcón
24/25
Eldense Eldense
25/26
Levante Levante

Reyting

67

SAĞ

Víctor García futbolcu profil fotoğrafı

Víctor García

İspanya • Sağ Kanat visibility75,5B Wikidata Q56604038

HÜC

57

TEK

57

TAK

44

DEF

42

YRT

62

YAŞ

29

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €1.50m
support_agent Temsilci: DV7 Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

29

Boy

1,80

Ayak

Sağ

info Víctor García hakkında

Víctor García, 29 yaşında, İspanya uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Víctor García, 2025 yılından bu yana Levante UD forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Víctor García adlı futbolcunun menajerliğini DV7 Management üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 LaLiga sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Víctor García menajeri kim?

expand_more

Víctor García adlı futbolcunun menajerliğini DV7 Management üstlenmektedir.

Víctor García hangi takımda oynuyor?

expand_more

Víctor García, şu anda Levante UD takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Víctor García piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Víctor García yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Víctor García nereli?

expand_more

Víctor García, İspanya uyrukludur.

Víctor García kaç yaşında?

expand_more

Víctor García 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
12 Eki 2026
Sevilla (E)
LaLiga
3 - 3 (B) 6.5
20 Eyl 2026
Villarreal (D)
LaLiga
3 - 1 (M) 6.5
13 Eyl 2026
FC Barcelona (E)
LaLiga
2 - 4 (M) 6.1
6 Eyl 2026
Málaga CF (D)
LaLiga
0 - 0 (B) –
29 Ağu 2026
Real Betis (E)
LaLiga
5 - 2 (G) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,0m

€792k – €1,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.25

Asist

0 / xA 0.45

Şut

2

Pas isabeti

76.9

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%6

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.25 %58
xG (penaltısız) 0.25 %58
Şut 2 %20

Pas

Asist 0 %0
xA 0.45 %64
İsabetli pas 50 %13
Pas isabeti % 76.9 %9
İsabetli uzun top 2 %14
Uzun top isabeti % 33.3 %14
Hat kıran pas 5 %32
Yaratılan fırsat 3 %41
Yaratılan büyük fırsat 1 %61
İsabetli orta 5 %84
Orta isabeti % 35.7 %87

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %66
Çalım başarısı % 50.0 %44
Kazanılan ikili mücadele 15 %35
İkili mücadele % 41.7 %24
Kazanılan hava topu 2 %42
Hava topu % 33.3 %32
Top dokunuşu 133 %21
Ceza sahasında dokunuş 9 %74
Top kaybı 8 %7
Kazanılan faul 6 %64

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %19
Top çalma 3 %10
Pas arası 2 %24
Şut bloğu 1 %35
Yapılan faul 4 %53
Top kazanma 14 %36
Geçilme 1 %79
Uzaklaştırma 3 %32
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %15
Sahadayken rakip xG 6.48 %41

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

59,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 144. (160 oyuncu)

Son maç puanları

  • 65 Sevilla
  • 57 Villarreal
  • 64 FC Barcelona
  • 62 Real Betis
  • 57 Osasuna
  • Orta 63,9 #45/126
  • Pas 61,7 #92/160
  • Dribbling 63,3 #73/139
  • Top taşıma 54,4 #128/140
  • Baskıya dayanıklılık 66,4 #80/153
  • Şut 56,6 #135/143
  • Top kontrolü 58,4 #101/161
  • Baskı altında orta 56,2 #90/113
  • Baskı altında şut 56,4 #131/139
  • Hava topu 61,4 #79/152
  • İkili mücadele 69,3 #28/147

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Fit for new season

    Garcia featured in Saturday's 2-1 win in a friendly against Leganes and is fit for the 2026/27 season, according to Marca.

  • Ruled out for season finale

    Garcia (undisclosed) has not trained with the team this week and is ruled out for Saturday's season finale against Real Betis, according to coach Luis Castro. "Victor won't be available."

  • Late scratch Sunday

    Garcia (undisclosed) was a late scratch for Sunday's clash against Mallorca after a physical complaint prevented him from being included in the final squad, according to the club.

  • Nets brace in win

    Victor Garcia scored two goals to go with five shots (three on goal), three crosses (one accurate) and one chance created in Friday's 3-2 victory against Osasuna. In addition, he was given a yellow card in the 41st minute.

  • Struggles in draw

    Victor Garcia had one shot (one on goal) and four crosses (zero accurate) in Monday's 0-0 draw against Espanyol.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Levante Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    29 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.24
    La Liga 6 0 0 6.24
    2025/2026 6.83
    La Liga 21 2 1 6.78
    Copa del Rey 2 0 1 7.42
  2. Eldense Bonservissiz
    07.2024 – 06.2025

    43 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.06
    La Liga 2 40 4 4 7.11
    Copa del Rey 3 0 0 6.51
  3. Alcorcón
    08.2022 – 06.2024

    79 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.05
    La Liga 2 37 3 3 7.05
    Copa del Rey 1 0 0 –
    2022/2023
    Primera División RFEF 40 1 0 –
    Copa del Rey 1 0 0 –
  4. Real Valladolid
    07.2022 – 08.2022

    0 maç · 0 gol

  5. Deportivo A Coruña Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.25
    Primera División RFEF 14 0 0 –
    Copa del Rey 1 0 0 6.25
  6. Sabadell Kiralık
    08.2020 – 06.2021

    36 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.39
    La Liga 2 35 0 2 6.39
    Copa del Rey 1 0 0 –
  7. Real Valladolid B
    07.2019 – 08.2020

    27 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Primera División RFEF 27 4 0 –
  8. Real Valladolid
    07.2019 – 08.2020

    2 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.68
    La Liga 2 1 0 6.68
  9. Deportivo A Coruña
    09.2018 – 06.2019

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Copa del Rey 1 0 0 –
  10. Real Club Deportivo Fabril
    07.2018 – 06.2019

    36 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Primera División RFEF 36 7 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.