Antoine Mille adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Oyuncu ESTAC Troyes formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

11/12
Colomiers Jgd Colomiers Gençlik
12/13
Colomiers U17 Colomiers U17
14/15
Colomiers U19 Colomiers U19
16/17
US Colomiers US Colomiers
21/22
Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse
23/24
Châteauroux Châteauroux
24/25
Pau FC Pau FC
25/26
Troyes Troyes

Reyting

72

MER

Antoine Mille futbolcu profil fotoğrafı

Antoine Mille

Fransa • Merkez Orta Saha visibility90,0B Wikidata Q108638951

HÜC

56

TEK

54

TAK

54

DEF

48

YRT

61

YAŞ

29

Boy: 1,81
Ayak: Sol
euro €2.50m
support_agent Temsilci: Gersh

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

29

Boy

1,81

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
14.08.1997
Doğum Yeri
Toulouse, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
17

info Antoine Mille hakkında

Antoine Mille, 29 yaşında, Fransa uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Antoine Mille, 2025 yılından bu yana ESTAC Troyes forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Antoine Mille adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Pau FC kulübünden Troyes kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 10 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sol.

Antoine Mille menajeri kim?

expand_more

Antoine Mille adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir.

Antoine Mille hangi takımda oynuyor?

expand_more

Antoine Mille, şu anda ESTAC Troyes takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Antoine Mille piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Antoine Mille yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Antoine Mille nereli?

expand_more

Antoine Mille, Fransa uyrukludur.

Antoine Mille kaç yaşında?

expand_more

Antoine Mille 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Paris Saint-Germain (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 7.0
31 Eki 2026
Le Mans (E)
Ligue 1
2 - 0 (G) 7.3
25 Eki 2026
Toulouse (D)
Ligue 1
0 - 0 (B) 6.9
17 Eki 2026
RC Lens (E)
Ligue 1
1 - 3 (M) 6.2
11 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
0 - 2 (M) 7.0

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€1,6m

€1,3m – €2,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.79

Asist

1 / xA 1.71

Şut

14 / isabetli 3

Pas isabeti

83.6

Gol
%68
Asist
%63
Reyting
%64

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %68
xG 0.79 %74
xGOT 0.65 %71
xG (penaltısız) 0.79 %76
Şut 14 %100
İsabetli şut 3 %70
Kafa şutu 2 %87

Pas

Asist 1 %63
xA 1.71 %92
İsabetli pas 271 %64
Pas isabeti % 83.6 %22
İsabetli uzun top 21 %82
Uzun top isabeti % 65.6 %58
Hat kıran pas 60 %75
Yaratılan fırsat 18 %95
Yaratılan büyük fırsat 2 %79
İsabetli orta 9 %92
Orta isabeti % 19.1 %47

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %70
Çalım başarısı % 29.4 %32
Kazanılan ikili mücadele 60 %95
İkili mücadele % 50.0 %51
Kazanılan hava topu 16 %100
Hava topu % 76.2 %89
Top dokunuşu 526 %79
Ceza sahasında dokunuş 23 %96
Top kaybı 13 %3
Kazanılan faul 8 %71

Savunma

Savunma aksiyonu 48 %89
Top çalma 31 %96
Pas arası 10 %75
Şut bloğu 1 %22
Yapılan faul 20 %1
Top kazanma 47 %86
Son üçlükte top kazanma 6 %87
Geçilme 11 %8
Uzaklaştırma 6 %39
Gol yememe 2 %76
Sahadayken yenen gol 16 %8
Sahadayken rakip xG 13.59 %13

Disiplin

Sarı kart 3 %1
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

73,2 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 18. (96 oyuncu)

Son maç puanları

  • 70 Le Mans
  • 66 Toulouse
  • 66 Lens
  • 78 Olympique Marseille
  • 75 Angers SCO
  • Şut 70,3 #14/79
  • Pas 71,4 #28/97
  • Orta 59,6 #58/76
  • On ball attacking 62,9 #54/95
  • Mücadele 79,0 #1/94
  • Bire bir savunma 79,7 #4/95
  • Pozisyon alma 70,0 #13/93
  • Top kontrolü 58,9 #83/97

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Troyes Güncel
    07.2025 – devam

    45 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.03
    Ligue 1 10 1 1 7.03
    2025/2026 7.42
    Ligue 2 33 3 5 7.48
    Coupe de France 2 0 0 6.45
  2. Pau Bonservissiz
    07.2024 – 07.2025

    35 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.31
    Ligue 2 33 5 4 7.31
    Coupe de France 2 0 0 –
  3. Châteauroux Bonservissiz
    07.2023 – 06.2024

    36 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 8.17
    National 1 32 4 7 –
    Coupe de France 4 2 0 8.17
  4. Bourg en Bresse Péronnas Bonservissiz
    07.2021 – 07.2023

    57 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 1 32 5 0 –
    2021/2022
    National 1 23 1 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
  5. US Colomiers
    01.2018 – 06.2021

    36 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    National 2 9 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2019/2020
    National 2 14 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2018/2019
    National 2 6 0 0 –
    2017/2018
    National 2 5 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.