Jonathan Fischer adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Oyuncu FC Metz formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Akademisk U19 Akademisk U19
17/18
Bröndby IF U17 Bröndby IF U17
17/18
Akademisk U19 Akademisk U19
19/20
Akademisk BK Akademisk BK
22/23
Hobro IK Hobro IK
23/24
Fredrikstad Fredrikstad
25/26
FC Metz FC Metz

Reyting

--

KAL

Jonathan Fischer futbolcu profil fotoğrafı

Jonathan Fischer

Danimarka • Kaleci visibility129,3B
Boy: 1,98
Ayak: Sol
euro €2.00m
support_agent Temsilci: AS1

Pozisyon

Kaleci

Yaş

24

Boy

1,98

Ayak

Sol

info Jonathan Fischer hakkında

Jonathan Fischer, 24 yaşında, Danimarka uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Jonathan Fischer, 2025 yılından bu yana FC Metz forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Jonathan Fischer adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Fredrikstad kulübünden FC Metz kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 2 sezonunda 2 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,98 m, tercih ettiği ayak sol.

Jonathan Fischer menajeri kim?

expand_more

Jonathan Fischer adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir.

Jonathan Fischer hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jonathan Fischer, şu anda FC Metz takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Jonathan Fischer piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jonathan Fischer yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jonathan Fischer nereli?

expand_more

Jonathan Fischer, Danimarka uyrukludur.

Jonathan Fischer kaç yaşında?

expand_more

Jonathan Fischer 24 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 2 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€3,8m

€3,1m – €4,6m

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

8 / % 88.9

Gol yememe

1

Yenen gol

1 / önlenen 0.23

Pas isabeti

82.0

Reyting
%58

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 8 %74
Kurtarış % 88.9 %74
Yenen gol 1 %42
Önlenen gol 0.23 %53
Gol yememe 1 %32
Gole yol açan hata 0 %0
Havada çıkan top 1 %21

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 50 %68
Pas isabeti % 82.0 %63
İsabetli uzun top 9 %47
Uzun top isabeti % 45.0 %58
xA 0.00 %53

Disiplin

Sarı kart 0 %0
Kırmızı kart 0 %0

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Metz Güncel
    07.2025 – devam

    29 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.46
    Ligue 2 2 0 0 7.46
    2025/2026 6.60
    Ligue 1 27 0 0 6.60
  2. Fredrikstad
    01.2024 – 07.2025

    53 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025 7.04
    Eliteserien 17 0 0 7.04
    Cup 1 0 0 –
    2024 7.03
    Eliteserien 30 0 0 7.03
    Cup 5 0 0 –
  3. Hobro Bonservissiz
    07.2022 – 01.2024

    24 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.64
    1. Division 18 0 0 6.64
    DBU Pokalen 2 0 0 –
    2022/2023 6.90
    DBU Pokalen 3 0 0 –
    1. Division 1 0 0 6.90
  4. AB
    07.2019 – 06.2022

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    DBU Pokalen 1 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.