Casper De Norre adlı futbolcunun menajerliğini Cherry Sports üstlenmektedir. Oyuncu FC Millwall formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Standard U19 Standard U19
15/16
St.Truiden U21 St.Truiden U21
16/17
St. Truiden St. Truiden
16/17
ASV Geel ASV Geel
16/17
St. Truiden St. Truiden
18/19
Genk Genk
20/21
OH Leuven OH Leuven
20/21
Genk Genk
21/22
OH Leuven OH Leuven
23/24
Millwall Millwall

Reyting

69

ÖN

Casper De Norre futbolcu profil fotoğrafı

Casper De Norre

Belçika • Ön Libero visibility100,5B Wikidata Q35130151

HÜC

49

TEK

47

TAK

50

DEF

56

YRT

50

YAŞ

29

Boy: 1,75
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: Cherry Sports

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

29

Boy

1,75

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
07.02.1997
Doğum Yeri
Hasselt, Belçika
Uyruk
Belçika
Lig
Championship
Forma No
24

info Casper De Norre hakkında

Casper De Norre, 29 yaşında, Belçika uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Casper De Norre, 2023 yılından bu yana FC Millwall forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Casper De Norre adlı futbolcunun menajerliğini Cherry Sports üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında St. Truiden kulübünden Genk kulübüne €4.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sağ.

Casper De Norre menajeri kim?

expand_more

Casper De Norre adlı futbolcunun menajerliğini Cherry Sports üstlenmektedir.

Casper De Norre hangi takımda oynuyor?

expand_more

Casper De Norre, şu anda FC Millwall takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Casper De Norre piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Casper De Norre yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Casper De Norre nereli?

expand_more

Casper De Norre, Belçika uyrukludur.

Casper De Norre kaç yaşında?

expand_more

Casper De Norre 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Eyl 2026
Wrexham (E)
Championship
0 - 3 (M) 6.6
29 Ağu 2026
Southampton (D)
Championship
5 - 1 (M) 6.5
22 Ağu 2026
Norwich City (E)
Championship
3 - 0 (G) 7.3
15 Ağu 2026
Bristol City (D)
Championship
0 - 2 (G) 7.2
8 Ağu 2026
Queens Park Rangers (D)
EFL Cup
1 - 3 (G) 7.3

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,2m

€1,0m – €1,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.17

Asist

0 / xA 0.33

Şut

3

Pas isabeti

86.7

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%33

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.17 %22
xG (penaltısız) 0.17 %22
Şut 3 %17
Kafa şutu 1 %60

Pas

Asist 0 %0
xA 0.33 %33
İsabetli pas 163 %31
Pas isabeti % 86.7 %71
İsabetli uzun top 13 %51
Uzun top isabeti % 50.0 %53
Hat kıran pas 32 %39
Yaratılan fırsat 2 %13
Yaratılan büyük fırsat 1 %51
İsabetli orta 1 %27
Orta isabeti % 100.0 %100

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %17
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 12 %14
İkili mücadele % 52.2 %57
Kazanılan hava topu 2 %20
Hava topu % 40.0 %37
Top dokunuşu 228 %21
Ceza sahasında dokunuş 3 %15
Top kaybı 2 %71

Savunma

Savunma aksiyonu 20 %26
Top çalma 9 %28
Pas arası 4 %27
Yapılan faul 4 %73
Top kazanma 18 %22
Geçilme 2 %83
Uzaklaştırma 7 %35
Gol yememe 1 %45
Sahadayken yenen gol 6 %72
Sahadayken rakip xG 5.12 %82

Disiplin

Sarı kart 1 %50
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Millwall Güncel
    07.2023 – devam

    120 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.81
    Championship 4 0 0 6.69
    EFL Cup 1 0 0 7.33
    2025/2026 6.97
    Championship 31 1 4 6.98
    EFL Cup 1 0 0 6.75
    2024/2025 6.99
    Championship 46 3 4 6.98
    FA Cup 3 1 1 7.65
    EFL Cup 2 0 0 6.48
    2023/2024 7.12
    Championship 32 1 1 7.12
  2. OH Leuven
    07.2021 – 07.2023

    71 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.32
    First Division A 34 4 4 7.32
    Belgian Cup 2 1 0 –
    2021/2022 7.04
    First Division A 33 2 4 7.04
    Belgian Cup 2 1 0 –
  3. OH Leuven Kiralık
    10.2020 – 06.2021

    25 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.92
    First Division A 23 1 3 6.92
    Belgian Cup 2 0 0 –
  4. Genk
    01.2019 – 10.2020

    32 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.43
    First Division A 13 0 0 6.61
    Champions League 3 0 0 5.70
    Belgian Cup 2 0 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
    2018/2019 6.79
    First Division A 11 0 0 6.84
    Europa League 2 0 0 6.54
  5. St.Truiden
    07.2017 – 01.2019

    59 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.84
    First Division A 19 2 2 6.84
    Belgian Cup 3 1 0 –
    2017/2018 6.42
    First Division A 27 0 0 6.42
    UEFA Europa League Play-offs 9 0 1 –
    Belgian Cup 1 0 0 –
  6. Allemaal Samen Verbroedering Geel Kiralık
    08.2016 – 06.2017

    33 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    First National Division VV 30 11 0 –
    Belgian Cup 3 0 0 –
  7. St.Truiden
    09.2015 – 08.2016

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    First Division A 2 0 0 –

Milli Takım

Belgium U21 10.2017

4 maç · 0 gol

Belgium U17 01.2013

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.